Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ZKOUŠKY NA PÁSKY PRO ZÁKLADNÍ ODDÍLY

ZKOUŠKY NA PÁSKY PRO ZÁKLADNÍ ODDÍLY

V pátek 25.6.2021 proběhnou pro základní oddíly zkoušky technické vyspělosti.

Zkoušky budou probíhat v tělocvičně Emy Destinové:
  • od 16hod zkoušky na bílý pás
  • od 17hod zkoušky na žlutý, zelený, fialový pás
Na zkoušku se nemusíte předem hlásit, stačí dorazit. Budeme rádi za každého odvážného zájemce. Zkoušky nejsou povinné jsou doporučené. Je to především pro ty, kdo si chtějí zvýšit technický stupeň a posunout se zase o krok dál. Zkušební komisaři budou hodní, tak se nemusíte bát :-) Cena zkoušky je 200 Kč. S sebou čisté vyžehlené kimono+pásek a kdo má tak průkaz karate (bílá knížečka). Kdo ještě průkaz karate nemá (ti co jdou na bílý pásek) bude mu vystaven v rámci zkoušky. Zkušební řád nazpaměť děti nebudou muset umět, zkušební komisař zkoušky povede a požadavky v řádu bude předříkávat. Zkoušky jsou veřejné, rodiče se mohou dívat - jen prosíme o dodržení protiepidemiologických opatření. 
 
Videa, řád a přípravu na zkoušky najdete zde