Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Příměstský tábor City camp INFO

Příměstský tábor City camp INFO

V článku najdete informace k nadcházejícím příměstským táborům a formuláře ke stažení

Zde můžete stáhnout formuláře, které je nutné mít připravené k odevzdání před nástupem na příměstský tábor. Spolu s těmito dokumenty ještě mějte připravenou k odevzdání kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Zdravotní či stravovací omezení nám prosím nahlaste předem.

Čestné prohlášení ZDE

Lékařské potvrzení ZDE

Informace ohledně programu tábora a co mít s sebou najdete ZDE

První týden bude na téma Angry birds a druhý týden na téma Spongebob. Vždy ve středu pojedeme na celodenní výlet. Na obědy budeme chodit do mezy JU. Příměstský tábor se koná v tělocvičně Emy Destinové a každý den je ráno příchod dětí nejdříve v 7:30 - nejpozději 8:30, vyzvedávání dětí mezi 16:00 - 16:30. O Vaše děti se každý den bude starat sedmičlenný trenérský tým - na každý týden je přihlášeno 37 dětí. Prosím o uhrazení poplatku za tábor, pokud jste dosud neplatili. Pokud máte další dotazy kontaktujte Dominiku Hýskovou na tel: 777964276.