Tento týden se přihlaste na Ninja noc - můžete přihlásit i svého sourozence nebo kamaráda.

PŘEDPRÁZDNINOVOU

NINJA NOC & NINJA CUP

17.06.12 ⋅ Číst více >>

Akademické mistrovství ČR - BRNO

V neděli 10. června se konalo akademické mistrovství ČR v Brně. Náš klub zde vybojoval celkem 7 mistrovských titulů a zároveň naši závodníci byli nominováni na akademické MS.

10.06.12 ⋅ Číst více >>

Velká cena mládeže - Bratislava

V sobotu 9. června se konala Velká cena Slovenska v Bratislavě. Turnaje se zúčastnilo cca 600 závodníků a náš klub vybojoval celkem 10 medailí.

Rozhovor s předsedou Českého svazu karate

Příští týden v úterý se koná volební Valná hromada Českého svazu karate a karate-info přináší aktuální rozhovor s předsedou svazu panem Ing. Jiřím Bočkem.

08.06.12 ⋅ Číst více >>

Fyzické testy závodních oddílů

V úterý 19. června (děti) a ve středu 20. června
(dospělí) se budou konat fyzické testy závodních oddílů. V září proběhne druhé testování a na základě výsledků, které
budou srovnány s minulými testy (leden) a s červnovými výsledky dojde k rozdělení závodníků do tréninkových skupin. Tyto testy jsou povinné pro všechny členy závodních oddílů!!!

05.06.12 ⋅ Číst více >>

Nominace - Evropský pohár mládeže

V sobotu 9. června se koná Evropský pohár mládeže v Bratislavě. Veškeré informace najdete v článku.