Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

Informace k MČR mládeže 2011

Dodatečné informace k mistrovství ČR mládeže, které se bude konat již tento víkend. Doplněni závodníci, kteří se nominovali z krajských soutěží.

28.11.11 ⋅ Číst více >>

Konal se seminář karate - základní oddíly

V sobotu 26. 11. se konal seminář karate pro základní oddíly dětí z TJK ČB. Celkem se soustředění zúčastnilo 41 dětí. Mezi dětmi z ČB byly i děti z TJK Boršov nad Vltavou a z TJK Vodňany.

Nedělní trénink a schůze rodičů závod. oddílů

V neděli 27. listopadu se bude konat od 18:00 - 19:30 hod. trénink závodních oddílů. Od 19:30 bude následovat informační schůzka rodičů ohledně MČR mládeže 2011. Účast nutná!

22.11.11 ⋅ Číst více >>

Konalo se víkendové soustředění závodníků

Od pátka 18. do neděle 20. listopadu se konalo soustředění závodních oddílů. Jako hlavní host soustředění byl medailista z ME a MS Christian Grüner.

20.11.11 ⋅ Číst více >>

Výsledky KP mládeže 2011

Ve čtvrtek 17. listopadu se konal KP mládeže v Českých Budějovicích. Turnaje se zůčastnilo 140 závodníků z celého jihočeského kraje. Náš klub TJ Karate České Budějovice vybojoval celkem 45 medailí.

Nominace na mistrovství ČR mládeže 2011

První víkend v prosinci se bude konat mistrovství ČR mládeže v Ústí nad Labem. V článku najdete nominaci našich závodníků z národních a mezinárodních turnajů a propozice k turnaji.