Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

8 závodníků z TJK se nominovalo na ME 2014

Hned 8 našich závodníků se nominovalo na mistrovství Evropy dorostenců a juniorů, které se bude ve dnech od 7. do 9. února 2014 v portugalském Lisabonu.

07.01.14 ⋅ Číst více >>

LIGA KUMITE DRUŽSTEV 2014

V novém roce začíná opět sezona ligou kumite družstev, která je tříkolová. Pozorně čtěte v článku informace k této soutěži.

28.12.13 ⋅ Číst více >>

Rozhovor s Lucií Janouchovou pro Jihočeský-sport.cz

Lucie Janouchová patří k elitní skupině karatistů klubu TJK České Budějovice. Potvrdila to i na prosincovém mistrovství Česka, které vyhrála. Kromě toho zaznamenala životní úspěch na Youth World Cupu a dostala pozvánku na evropský šampionát do Lisabonu, napsal jihočeský-sport.cz.

26.12.13 ⋅ Číst více >>

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK 2014

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou popřáli krásné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška, šťastný a úspěšný nový rok 2014. Trenéři TJ Karate České Budějovice.

24.12.13 ⋅ Číst více >>

Rozhovor pro Jihočeský-sport.cz s Monikou Burgerovou

Rozhovor pro Jihocesky-sport.cz poskytla naše medailistka z Youth World Cupu Monika Burgerová. Monika vybojovala na tomto turnaji bronzovou medaili a považuje to za svůj dosavadní největší úspěch.

20.12.13 ⋅ Číst více >>

Noc Mistrů 2013

Dne 14. prosince se konal galavečer bojových umění v  Clarion Hotel Congress Praha, který je znám jako Noc mistrů.  Na tuto akci byli pozváni nejlepší sportovci v bojových sportech v roce 2013.