Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

16 TITULŮ Z MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE 2013 - HAVÍŘOV

První prosincový víkend proběhlo v nově zrekonstruované havířovské hale mistrovství ČR mládeže pro rok 2013. Turnaje se zúčastnili závodníci, kteří si vybojovali postup z nominačních turnajů a národních pohárů. Celkový počet účastníků sčítal cca 400 registrovaných závodníků a okolo 50 klubů z celé ČR. TJ Karate České Budějovice vybojovalo ve dvoudenním klání celkem 29 medailových pozic a z toho 16 titulů mistra ČR, což znamenalo nejvíce titulů ze všech klubů ČR a také historicky nejvíce titulů pro TJ Karate České Budějovice.

09.12.13 ⋅ Číst více >>

Oficiální nominace na mistrovství ČR

Ve dnech 7.- 8. prosince se koná v Havířově mistrovství ČR mládeže 2013. V článku najdete oficiální nominaci na MČR a další informace k turnaji.

03.12.13 ⋅ Číst více >>

2x bronz z Premier League1 a Youth World Cupu - Salzburg

Poslední listopadový víkend se konalo Grand finále Premier league 1 a Youth World cupu v Salzburgu. Této nejprestižnější ligy na světě se zúčastnili také naši dorostenci a junioři, kteří vybojovali 2x bronz!!!

01.12.13 ⋅ Číst více >>

Karate1 Premier League and Youth World Cup 2013

Dnes v pátek 29. listopadu odjíždějí naši závodníci na prestižní světovou ligu karate do rakouského Salzburgu. Náš oddíl vyslal na tento turnaj celkem 7 závodníků dorosteneckého a juniorského věku. Držte našim závodníkům palce a zároveň sledujte náš FB jak se našim závodníkům na turnaji daří.

29.11.13 ⋅ Číst více >>

Neoficiální nominace na mistrovství ČR

Ve dnech 7.- 8. prosince se koná v Havířově mistrovství ČR mládeže 2013. V článku najdete neoficiální nominaci na MČR, chybí doplněná nominace z krajského přeboru a malé změny z žebříčku karaterec.

22.11.13 ⋅ Číst více >>

Příprava na mistrovství ČR 2013

Ve dnech 22. - 24. listopadu bude probíhat víkendové soustředění závodních oddílů - příprava na mistrovství ČR mládeže. Povinná účast všech nominovaných závodníků!!! Více informací v článku.

18.11.13 ⋅ Číst více >>

Národní pohár - Praha - 19 medailí

V sobotu 16. listopadu se konal poslední nominační turnaj před mistrovstvím ČR mládeže 2013, které se bude konat první víkend v prosinci v Havířově. Náš oddíl vybojoval celkem 19 medailí (8x zlato, 7x stříbro a 4x bronz). Gratulujeme!!!