Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

Lucie Janouchová přivezla zlato ze Slovenska

V neděli 14. dubna se konal turnaj GP Slovakia v Bratislavě. Naše závodnice Lucie Janouchová vybojovala zlatou medaili v kumite dorostenek nad 54 kg. Gratulujeme !!!

16.04.13 ⋅ Číst více >>

Naši závodníci se připravovali va sezónu v Německu

Od pátka 12.4. do neděle 14.4. odjela výprava 18 členů našeho oddílu na soustředění před nadcházející se sezónou do Německa, kde absolvovala víkend plný zápasů.

15.04.13 ⋅ Číst více >>

Nominace NP mládeže - Pohár nadějí Česká Lípa

V sobotu 13. dubna se koná první postupový turnaj na MČR mládeže 2013. Turnaj se koná v České Lípě. Nominaci a informace najdete v článku. Povinná účast celého závodního oddílu dětí !!!

09.04.13 ⋅ Číst více >>

Rhein - Shiai - soustředění Německo

Od pátka 12. 4. do neděle 14. 4. se koná víkendové soustředění na bázi Sparing campu v Německu pod vedením Christiana Grunera, se kterým náš oddíl spolupracuje. Veškeré informace najdete v článku.

2. kolo ligy talentované mládeže NINJA CUP - 20. 4. 2013

V sobotu 20. dubna se koná v prostorách tělocvičny TJ Karate České Budějovice 2. kolo ligy talentů. Přijďte si i vy zazávodit a vyhrát medaile. Sraz závodníku v 8:30.

08.04.13 ⋅ Číst více >>

Proběhl 1. Sparing camp - 92 účastníků ze 14 klubů

Z pátka 5. 4. do neděle 7. 4. proběhl v tělocvičně TJ Karate ČB projekt pod názvem 1. Sparing camp. Campu se zúčastnilo 92 karatistů ze 14 klubů. Hvězdami campu byli světový závodníci ze zahraničí a to Klaudio Farmadin (Slovensko) a Adám Kovács (Maďarsko).

07.04.13 ⋅ Číst více >>

Nejbližší akce TJ Karate České Budějovice

V článku se dozvíte o nejbližších akcích našeho oddílu, nominace na turnaje a soustředění.

02.04.13 ⋅ Číst více >>

Mistrovství ČR seniorů a finále ligy dužstev

V neděli 31. března 2013 se konalo mistrovství ČR seniorů a finále ligy družstev v Hradci Králové. Naši závodníci zde vybojovali v individuálních kategoríích celkem 12 medailí (11 startujících závodníků z TJ Karate ČB) a v lize družstev z 6 možných kategorií získali 3x zlato, 2x stříbro a 1x bronz a stali se tak nejúspěšnějším klubem ligy družstev.