Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

GP Hradec Králové - info

Ve dnech 27.-28. dubna 2013 se koná v Hradci Králové mezinárodní turnaj pod názvem Grand Prix Hradec Králové. Veškeré informace najdete v článku.

24.04.13 ⋅ Číst více >>

VÝSLEDKY Z 2. KOLA TALENTOVANÉ MLÁDEŽE NINJA CUP

Dne 20. 4 se v naší tělocvičně konalo 2. kolo ligy talentované mládeže pod názvem Ninja Cup. Turnaje se zúčastnilo 120 dětí ze 13ti oddílů. TJK ČB získalo 22 medailí. Pro některé členy TJK to byla závodní premiéra a vedli si vskutku výborně a patří jim za to velká pochvala. TJK ČB děkuje všem za vzornou reprezentaci a pořadatelům za pomoc s organizovaním soutěže.

23.04.13 ⋅ Číst více >>

Mistrovství ČR goju-ryu - TOP klub mistrovství

V neděli 21. dubna se konalo mistrovství ČR goju-ryu v Brně. Na toto mistrovství se nominovalo 20 závodníků z našeho oddílu, kteří vybojovali celkem 18 medailí (9x zlato, 3x stříbro a 6x bronz) a stali jsme se tak nejúspěšnějším klubem mistrovství ČR.

22.04.13 ⋅ Číst více >>

VC Nymburk - 18 medailí

V sobotu 20. dubna se konal další turnaj a to v Nymburku. Turnaje se zúčastnilo 351 závodníků ze 48 klubů. Naši závodníci ač v malé výpravě vybojovali celkem 18 medailí. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Nominace na GP Hradec Králové

Ve dnech 27.-28.dubna 2013 se koná v Hradci Králové mezinárodní turnaj pod názvem Grand Prix Hradec Králové. Nominace a základní informace najdete v článku. Povinná účast pro všechny členy závodního oddílu dětí a dospělých.

21.04.13 ⋅ Číst více >>

Open de Luxembourg - informace

Ve dnech 4. - 5. května se koná turnaj v Lucembursku. Nominace je třeba uzavřít do čtrvtka 18. dubna a zaregistrovat se přes sportdata. Více informací o nominaci najdete v článku.

17.04.13 ⋅ Číst více >>

Medaile z České Lípy

Rekapitulace výsledků z 1. kola NÁRODNÍHO POHÁRU v České Lípě. Za vzornou reprezentaci děkujeme.

16.04.13 ⋅ Číst více >>

Nominace na MČR goju-ryu

V neděli 21. dubna se koná mistrovství ČR Goju-ryu v Brně. Nominaci a veškeré informace najdete v článku.