Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

Nominace na mistrovství Goju-ryu

V neděli 29. dubna se koná mistrovství ČR ve stylu Goju-ryu v Brně. Nominace závodníků na tento turnaj v článku. Odjezd bude v neděli 29.4. v 8:00 hod. od tělocvičny TJK ČB.

23.04.12 ⋅ Číst více >>

GP Hradec Králové = 29 medailí !!!

Od soboty 21.4. do neděle 22.4. so konala největší soutěž na území ČR - GP Hradec Králové. Turnaje se zúčastnilo 18 států, 100 klubů a cca 800 závodníků. Přinášíme Vám výsledky z obou dnů.

Aktuální info z GP HK - sobota

Přinášíme vám aktuální informace ze sobotního dne z  GP Hradec Králové. Naši závodníci vybojovali se 13 závodníky 13 medailí z toho 5x zlato, 3x stříbro a 5x bronz.

21.04.12 ⋅ Číst více >>

Letní tábory a soustředění 2012

Veškeré informace k letním táborům a soustředěním najdete v článku (termíny a místa konání). Veškeré informace směřujte na své trenéry.

Nominace na ME seniorů

Ve dnech 11.-13. května sde bude konat mistrovství Evropy na Kanárských ostrovech. Na tento významný turnaj se nominovalo 5 závodníků z našeho oddílu.

17.04.12 ⋅ Číst více >>

Nominace na GP Hradec Králové

Již tento víkend 21. - 22.4. se koná největší turnaj v ČR a to GP Hradec Králové. Tento turnaj je povinný pro nominované závodníky.

16.04.12 ⋅ Číst více >>

Středoevropská liga - Bratislava

V neděli 15. dubna se konalo druhé kolo středoevropské ligy karate v Bratislavě. TJ Karate získalo celkem 4 medaile - 2x stříbro a 2x bronz.

Pohár nadějí - 32 medailí !!!

V sobotu 14. dubna se konal první nominační turnaj v žákovských kategoriích na mistrovství ČR v Novém Boru. TJ Karate zde vybojovalo celkem 32 medailí a stalo se nejúspěšnějším klubem turnaje.