Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

III. kolo krajské ligy Strakonice - informace

V sobotu 5. října se koná 3. kolo krajské ligy karate ve Strakonicích. Veškeré informace najdete v článku. Povinná účast závodního oddílu dětí!!!

30.09.13 ⋅ Číst více >>

EGP Plzeň - výsledky

Ze soboty 28.9. na neděli 29.9. se konal mezinárodní turnaj v Plzni. Turnaje se zúčastnilo cca 1000 závodníků z 23 států a náš oddíl zde vybojoval 3 medailová umístění.

3. kolo ligy talentů - Borovany

V sobotu 21. září se konalo 3. kolo jihočeské ligy talentů pro děti do zeleného pásku. Na turnaj dorazilo 101 karatistů z 15 oddílů. Náš oddíl na tomto turnaji nechyběl a naši začínající závodníci si nevedli vůbec špatně. Nutné je pochválit také naše satelitní oddíly ve Vodňanech, v Borovanech a v Boršově.

22.09.13 ⋅ Číst více >>

EGP Plzeň 28. - 29. září - informace

Ve dnech 28. - 29. září se koná mezinárodní turnaj v Plzni. Nominace a informace o tomto turnaji naleznete v článku.

20.09.13 ⋅ Číst více >>

Informace Croatia Open - Rijeka 2013

Ve dnech 5. - 6. října se koná mezinárodní turnaj v Chorvatsku. Veškeré informace najdete v článku.

ČTVRTEK 19. ZÁŘÍ - RODIČOVSKÁ SCHŮZE

Ve čtvrtek 19. září od 20:00 hod. se bude konat rodičovská schůze závodních oddílů v učebně GONu (tělocvična TJK ČB). Schůze je velmi důležitá, proto je nutná účast alespoň jednoho z rodičů!!! Trenér M. Hýsek

17.09.13 ⋅ Číst více >>

3. KOLO LIGY TALENTŮ

Přihlašujte se na 3. kolo ligy talentů Ninja Cup v Borovanech sobota 21. 9. 2013 u svých trenérů a nebo telefonicky či mailem u Dominiky Hýskové.

Vojta a Lucka úspěšní na mistrovství světa Goju-ryu

Naši závodníci Lucka Veithová a Vojta Kočí vezou z mistrovství světa Goju-ryu 4 medaile. Vojta Kočí vybojoval v kumite muži do 75 kg bronzovou medaili a Lucka Veithová se stala vícemistryní světa v kategorii kumite žen do 61 kg. Oba závodníci vybojovali ještě společně se svými týmy bronzové medaile.